would you live in a house like this?

in pictures it’s nice, rustic, with interesting textures, with smell of the past. I’m totally fan of old things, especially when I know the history. I have really few furniture pieces that are bought new. But… where is that point when old is too much and you actually don’t create your own history by bringing contemporary things in your life?

vai jūs varētu dzīvot tādā vietā kā šī? bildēs tā ir skaista, raupja, ar interesantām tekstūrām, gluži vai pagātnes smaržu. bet… vai tiešām tādā vidē var pastāvīgi dzīvot? es pilnībā esmu vecu lietu cienītāja, vēl jo vairāk, ja zinu vēsturi kādai lietai. un manā mājā ir tikai dažas mēbeles, kas pirktas jaunas. bet… kur ir tā robeža, kad vecais ir par daudz un jūs, neienesot interjerā jaunas lietas, neradiet savu vēsturi?

this family house is dated from beginning of 20th century and is located in Sweden.

šī ģimenes māja ir celta 20.gs. sākumā un atrodas Zviedrijā.

images: SKÖNA HEM

Advertisements

2 Responses to “would you live in a house like this?”


  1. 1 kristiana 13/01/2012 at 20:26

    Savu vēsturi var radīt tieši tā: neienest jaunas lietas mājās, t.i., nepirkt visu tikai lai pirktu… labāk uztaisīt tad ar savām rociņām – resp., atjaunot nolietoto: nokrāsot sienas utt. Ir vēl tāda lieta, kā lietu morālā novecošanās (katrā ziņā tai vecajai mājai es gribētu zināt vēsturi, par cilvēkiem, kuri tur dzīvojuši..), kas šeit drusku par daudz “izlien” arā. Katrā ziņā tās gultas un vannu vajag izmest :D it kā jau čuguna vanna, forši, bet nu tā vēsture šīm lietām ir tāda ļoti personīga.

  2. 2 Madam Za 13/01/2012 at 21:40

    jā, protams, esmu par to, ka nevajag pirkt kaut ko tikai pirkšanas pēc, bet savu laiku raksturojošas lietas un ar vērtību. tad nebūs nekādas morālās novecošanās. un ja atrod to pareizo kombināciju, kad vecais ar jauno veido sinerģiju… tad ir kaifs.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
Madam Za

hi!

my name is Zane.

live in Latvia (we almost see Sweden across Baltic Sea). blog about Scandinavian design, interior, architecture, world fashion, my photography and sometimes things I just fell in love and that cannot be categorized. enjoy!

More about me...

Mans kulinārijas blogs / My food blog

January 2012
M T W T F S S
« Dec   Mar »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Important notice

dear readers, if you see some image I haven’t given credit to and you are the author or know the source, please let me know. / dārgie lasītāji, ja jūs redzat kādu attēlu, kam neesmu norādījusi tā avotu un jūs esat tā autors vai zināt, kas ir, lūdzu dodiet man ziņu.

Contact: madamza (at) apollo.lv

Enter your email address to subscribe to Madam Za blog and receive notifications of new posts by email.

Join 21 other followers

Advertisements

%d bloggers like this: